Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Manowo
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Obwieszczenie Wójta Gminy Manowo o numerach i granicach stałych obwodów głosowania
2 Zarządzenie Nr 31/2019 Wójta Gminy Manowo z dnia 23 kwietnia 2019 roku w sprawie przeprowadzenia losowania w celu wyłonienia sołectw, w których przeprowadzane będą konsultacje społeczne polegające na zgłaszaniu i przeprowadzaniu głosowania nad projektami (zadaniami) przewidzianych do realizacji w ramach budżetów gminy na terenie jednostek pomocniczych gminy w latach 2020 - 2023.
3 WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH NIEPOSIADAJĄCYCH OSOBOWOŚCI PRAWNEJ, KTÓRYM W ZAKRESIE PODATKÓW LUB OPŁAT UDZIELONO ULG, ODROCZEŃ, UMORZEŃ LUB ROZŁOŻONO SPŁATĘ NA RATY I KWARTAŁ 2019 ROK.
4 Wykaz miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych
5 Prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie mechaniki samochodowej i wulkanizacji.
6 Ogłoszenie o przetargu na dz. nr 44-._. w Manowie i 209-3 w Wyszewie.
7 Zarządzenie Nr 27/2019 Wójta Gminy Manowo z dnia 9 kwietnia 2019 r. w sprawie sprzedaży działek.
8 Wzór zgłoszenia dla wyborców, którzy chcieliby zgłosić się do prac w obwodowej komisji wyborczej jako uzupełnienie przez komisarza wyborczego.
9 Informacja o stanie mienia komunalnego Gminy Manowo za rok 2018.
10 Zarządzenie Nr 23/2019 Wójta Gminy Manowo z dnia 20 marca 2019 r. w sprawie określenia szczegółowych zasad przyznawania nauczycielom dofinansowania opłat za indywidualne doskonalenia zawodowe oraz wzoru wniosku o przyznanie dofinansowania na doskonalenie zawodowe nauczycieli.