Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Manowo
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Skład osobowy

SOŁECTWO  WYSZEBÓRZ

                Skład Rady Sołeckiej:

  1. Andrzej Barański           – Sołtys
  2. Barbara Kubek               -  członek
  3. Joanna Poślednik           – członek
  4. Aneta Dróżdż                 -  członek
  5. Anna Troyan                   -  członek

 

 

SOŁECTWO  CEWLINO

                Skład Rady Sołeckiej:

  1. Przemysław Rusin          – Sołtys
  2. Jagoda Sobolewska        – członek
  3. Karol Osmulski              -  członek
  4. Roman Jakubowski        -  członek
  5. Robert Kadej                 -  członek

 

 

SOŁECTWO  MANOWO

                Skład Rady Sołeckiej:

  1. Wanda Węgrzyńska       – Sołtys
  2. Andrzej Nowak              – członek
  3. Dariusz Tucki                 -  członek
  4. Monika Wawrzkiewicz  -  członek
  5. Barbara Wawrzkiewicz   -  członek

 

SOŁECTWO  ROSNOWO

                Skład Rady Sołeckiej:

  1. Andrzej Lewandowski      – Sołtys
  2. Kamila Orynycz               – członek
  3. Sylwia Pluta                    -  członek
  4. Justyna Aszurkiewicz      -  członek
  5. Agata Kordowska            -  członek

 

 

SOŁECTWO  WYSZEWO

                Skład Rady Sołeckiej:

  1. Sylwia Krępeć                 – Sołtys
  2. Kamila Sobieraj              – członek
  3. Renata Lisaj                    -  członek
  4. Izabela Wojnarowska    -  członek
  5. Anna Kapela                  -  członek

 

 

SOŁECTWO  GRZYBNICA

                Skład Rady Sołeckiej:

  1. Romana Nowocień          – Sołtys
  2. Dawid Cap                      -  członek
  3. Bogdan Adamczyk           – członek
  4. Jowita Lejmanowicz        -  członek
  5. Danuta Kostyk                 -  członek

 

SOŁECTWO  KRETOMINO

                Skład Rady Sołeckiej:

  1. Marzena Ziubrowska     – Sołtys
  2. Wanda Jagiełło              -  członek
  3. Magdalena Rudnicka     – członek
  4. Krzysztof Lewandowski-  członek
  5. Andrzej Zalewski           -  członek

 

Skład Rady Osiedla Bonin:

 

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Lenio Aleksandra

2.

Kardel Piotr

3.

Janulewicz Agnieszka

4.

Turbiarz Wojciech

5.

Dederko Jolanta

6.

Prymas Krystian

7.

Skoczyk Paweł

8.

Kondrat Leszek

9.

Szymczak Rafał

10.

Piskorz Anna

11.

Hawraniak jerzy

12.

Kondrat Anna

13.

Karólczak Agnieszka

14,

Sobko Iwona

 

Skład Rady Osiedla Rosnowo:

 

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Pietrzak Jacek

2.

Kudlik Joanna

3.

Gryniewicz Paulina

4.

Wucki Piotr

5.

Kwas-Łęga Maria

6.

Stor Anna

7.

Wrzosek Karolina

8.

Zieliński Krzyszof

9.

Biercewicz Krzysztof

10.

Urban Danuta

11.

Foszczyński Aleksander

12.

Jelonek Ryszard

13.

Sokołowski Mariusz

14.

Kuczyński Krzysztof

15.

Kierdylewicz Ewelina

Stan na 1.04.2019 roku

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariusz Pokutycki 11-01-2012 23:35:53
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Anna Drabik 17-04-2019
Ostatnia aktualizacja: Mariusz Pokutycki 17-04-2019 09:48:30